Een paar putti op een zuil, Lodewijk XV stijl, kunstbrons op onyx, 19de eeuw. (D:8 x W:8 x H:23 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een paar putti op een zuil, Lodewijk XV stijl, kunstbrons op onyx, 19de eeuw. (D:8 x W:8 x H:23 cm) |
Afmetingen | 8 x 8 x 23 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 18 |
Lot ID | 18426 |
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340