Titel | Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars. 19de eeuw. (D:14 x W:15 x H:26 cm) |
Afmetingen | 14 x 15 x 26 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 757 |
Lot ID | 18425 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200