Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars. 19de eeuw. (D:14 x W:15 x H:26 cm)
Lot 757

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars.

Messing met glas. Kwikslinger en halfuurslag. Binnenwerk getekend A.D. Mougin.

19de eeuw.

14 x 15 x 26 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

757

18425

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250