Een antieke vergulde sculptuur van Madonna op het maansikkel en serpent. 19de eeuw. (D:15 x W:23 x H:49 cm)

Hamerprijs: € 380

Een antieke vergulde sculptuur van Madonna op het maansikkel en serpent.

19de eeuw.

15 x 23 x 49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

252

18411

Restoration to the neck.
Hands are missing.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300