Een paar consoletafels, travertin met een eik gefineerd bovenblad. 20ste eeuw. (D:50 x W:220 x H:73 cm)
Lot 367

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een paar consoletafels, travertin met een eik gefineerd bovenblad. 20ste eeuw.

50 x 220 x 73 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

367

18397

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300