Titel | Een paar consoletafels, travertin met een eik gefineerd bovenblad. 20ste eeuw. (D:50 x W:220 x H:73 cm) |
Afmetingen | 50 x 220 x 73 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 367 |
Lot ID | 18397 |
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 700