Jeffrie DEVRIESE (1949) 'Figuur' houtskool op papier. 1995 (W:41 x H:59 cm)
Lot 877

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Jeffrie DEVRIESE (1949) 'Figuur'

Een tekening, houtskool op papier.

Getekend en gedateerd 1995.

Inclusief boek.

Jeffrie DEVRIESE (1949)

41 cm

59 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

877

18376

Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)
Jeffrie DEVRIESE (1949)

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300