De Bewening van Christus, Italiaanse school, olie op doek. 19de eeuw. (W:97 x H:70 cm)

Hamerprijs: € 320

De Bewening van Christus, Italiaanse school, olie op doek. 19de eeuw.

97 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

162

18367

The painting has a tear just above Mary Magdalene's head.
there is some craquelure forming in the paint layer.

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600