Theo MACKAAY (1950) 'Abstract' olie op papier, 2014. (W:66 x H:46 cm)
Lot 897

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Theo MACKAAY (1950) 'Abstract'

Een schilderij, olie op papier.

Getekend en gedateerd 2014.

Theo MACKAAY (1950)

66 cm

46 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

897

18346

Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)
Theo MACKAAY (1950)

Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Twee Etsen'. (W:15,8 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800