Verras me
Terug naar account
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)

Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 320

Omschrijving van het lot


Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. 

Waarschijnlijk altaardoeken, borduurwerk van de Heilige familie en 'Heilige Graal', afgewerkt met kantwerk. 

Product details
Titel

Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)

Breedte/diepte

380 cm

Hoogte

90 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

210

Lot ID

18340

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

RELIGIEUS
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340