Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een grote collectie textiel en kantwerk met religieuze motieven. (W:380 x H:90 cm) |
Breedte/diepte | 380 cm |
Hoogte | 90 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 210 |
Lot ID | 18340 |
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300