Een stralenmonstrans, verguld zilver afgewerkt met cabochons, Mechelen, België, 19de eeuw. (D:19 x W:30 x H:63 cm)
Hamerprijs: € 1.500
Titel | Een stralenmonstrans, verguld zilver afgewerkt met cabochons, Mechelen, België, 19de eeuw. (D:19 x W:30 x H:63 cm) |
Afmetingen | 19 x 30 x 63 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.875 |
Lot nummer | 237 |
Lot ID | 18326 |
There is some general wear and tear.
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 700 - 900