Een Chinees hoofdkussen, polychrome porselein, 18de/19de eeuw. (D:11 x W:24 x H:12 cm)
Lot 516

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een Chinees hoofdkussen, polychrome porselein met een decor van antiquiteiten, 18de/19de eeuw.

onderaan gemerkt Hang Tai Yao.

11 x 24 x 12 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

516

18306

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese bekervaas, blauw-wit, Kangxi of Yongzheng periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500