Emile GALLE (1846-1904) 'Vaas' pâte de verre glas. Circa 1905-1908. (H:18 x D:13 cm)

Hamerprijs: € 400

Emile GALLE (1846-1904) 'Vaas' pâte de verre glas. Circa 1905-1908.

Émile GALLÉ (1846-1904)

18 cm

13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

458

18289

Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904)

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Lalique France, 'Dampierre' glas. (H:12,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200