Titel | Een lezenaar, messing in neogotische stijl, afgewerkt met cloisonné, figuren van engelen, cabochons. 19de eeuw. (D:30 x W:29,5 |
Afmetingen | 30 x 29,5 x 34 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot nummer | 201 |
Lot ID | 18279 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500