Léon FREDERIC (1856-1940) 'Interieur van een schuur' gouahce op papier. 1888 (W:36 x H:52,5 cm)

Hamerprijs: € 3.200

Léon FREDERIC (1856-1940) 'Interieur van een schuur'

Een tekening, gouache op papier.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1888.

Léon FREDERIC (1856-1940)

36 cm

52,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.000

Lot nummer

952

18270

Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)
Léon FREDERIC (1856-1940)

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000