Léon FREDERIC (1856-1940) 'Interieur van een schuur' gouahce op papier. 1888 (W:36 x H:52,5 cm)
Hamerprijs: € 3.200
Léon FREDERIC (1856-1940) |
Titel | Léon FREDERIC (1856-1940) 'Interieur van een schuur' gouahce op papier. 1888 (W:36 x H:52,5 cm) |
Breedte/diepte | 36 cm |
Hoogte | 52,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 4.000 |
Lot nummer | 952 |
Lot ID | 18270 |
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600