Een koperblazer 'Tuba' muziekinstrument, Nederland, 20ste eeuw. (D:47 x W:65 x H:33 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een koperblazer 'Tuba' muziekinstrument, Nederland, 20ste eeuw. (D:47 x W:65 x H:33 cm) |
Afmetingen | 47 x 65 x 33 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 809 |
Lot ID | 18257 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 700