Longines 'Le Grande Classique De Longines' 18kt goud. (W:3,3 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Longines 'Le Grande Classique De Longines' 18kt goud. (W:3,3 cm) |
Breedte/diepte | 3,3 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 691 |
Lot ID | 18225 |
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200