Longines 'Le Grande Classique De Longines' 18kt goud. (W:3,3 cm)

Hamerprijs: € 500

Longines 'Le Grande Classique De Longines' 18kt goud.

33 mm.
Lederen band.

3,3 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

691

18225

Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Delvaux Eugène PM, een zwarte lederen handtas. (W:38 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250