Verras me
Terug naar account
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)

Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 550

Omschrijving van het lot


Een 14 karaat gouden zakuurwerk.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)

Breedte/diepte

51 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

682

Lot ID

18223

Conditie rapport


Missing the crystal in front of the dial.

Referenties


Detailfoto's


Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Delvaux Eugène PM, een zwarte lederen handtas. (W:38 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KLOKKEN / HORLOGES
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
Een decoratieve staande klok met gedecoreerde gewichten. (L:40 x W:106 x H:214 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KLOKKEN / HORLOGES
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250