Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een 14 karaat gouden zakuurwerk. 20ste eeuw. (W:51 cm) |
Breedte/diepte | 51 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 682 |
Lot ID | 18223 |
Missing the crystal in front of the dial.
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300