Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)

Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 300

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. 

Onderaan gestempeld. 

Product details
Titel

Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)

Hoogte

85,5 cm

Diameter

24 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

418

Lot ID

18207

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)
Een uitzonderlijk grote, deels geglazuurde keramische vaas. Circa 1960. (H:85,5 x D:24 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Pillivuyt, Paris Een terrine op schaal, bijgevoegd een ovale schaal. (L:23 x W:36 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Vlaams Aardewerk, Caessens, een straatmuzikant. Kortrijk. (L:14 x W:23 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000