Verras me
Terug naar account
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Lot 647

Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)

Afmetingen

66 x 120 x 73 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

647

Lot ID

18201

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)
Een antieke koffer met houtsijnwerken. 19de eeuw. (D:66 x W:120 x H:73 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. 

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Colombo Mobili, een rondeb ijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Train Coupé bank, 2de Klasse'

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500