Een paar engelen, verguld kunstbrons op een houten basis. 19de eeuw. (W:12 x H:18 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een paar engelen, verguld kunstbrons op een houten basis. 19de eeuw. (W:12 x H:18 cm) |
Breedte/diepte | 12 cm |
Hoogte | 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 275 |
Lot ID | 18199 |
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 300 - 500
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300