Tafelklok

Tafelklok

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 150

Tafelklok Lodewijk XV stijl met brons boulle, tweede helft 19e eeuw.

Tafelklok

30 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

211

1817

Tafelklok

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250