Tafelklok
Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 150
Titel | Tafelklok |
Hoogte | 30 cm |
Veilingsdatum | 03/12/2020 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 211 |
Lot ID | 1817 |
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600