Een Oosters muziekinstrument met 6 snaren, slangenleder en ingelegd met been. 20ste eeuw. (D:13 x W:15 x H:93 cm)
Hamerprijs: € 130
Titel | Een Oosters muziekinstrument met 6 snaren, slangenleder en ingelegd met been. 20ste eeuw. (D:13 x W:15 x H:93 cm) |
Afmetingen | 13 x 15 x 93 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 810 |
Lot ID | 18148 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600