Heilige Rochus met z'n hond, gepatineerde terracotta. 19de eeuw. (D:23 x W:34 x H:99 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Heilige Rochus met z'n hond, gepatineerde terracotta. 19de eeuw. (D:23 x W:34 x H:99 cm) |
Afmetingen | 23 x 34 x 99 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 277 |
Lot ID | 18144 |
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600