Heilige Rochus met z'n hond, gepatineerde terracotta. 19de eeuw. (D:23 x W:34 x H:99 cm)

Hamerprijs: € 400

Heilige Rochus met z'n hond, gepatineerde terracotta.

Tweede de helft van de 19de eeuw.

23 x 34 x 99 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

277

18144

Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z
Heilige Rochus met z

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300