Delftse faience, een paar borden, 18de eeuw. (D:31 cm)

Hamerprijs: € 90

Delftse faience, een paar borden, 18de eeuw.

Niet gemerkt.

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

89

18139

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250