Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm) |
Hoogte | 42 cm |
Diameter | 16 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 269 |
Lot ID | 18138 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200