Verras me
Terug naar account
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)

Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 100

Omschrijving van het lot


Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900.

Product details
Titel

Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)

Hoogte

42 cm

Diameter

16 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

269

Lot ID

18138

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)
Een grote Madonna met kind, Brussels porslein, Circa 1900. (H:42 x D:16 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
4 zilveren kronen en een scepter, zilver. Bijgevoegd een kroon uit stof. 211g. (L:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000