Titel | Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars. 19de eeuw. (D:11,5 x W:22,5 x H:28 cm) |
Afmetingen | 11,5 x 22,5 x 28 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 753 |
Lot ID | 18017 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250