Wieze Van Roy, een bartafel, naar een ontwerp van Raymond VAN DOREN (1906-1991). Circa 1950. (H:69 x D:65 cm)
Hamerprijs: € 650
Raymond VAN DOREN (1906-1991) |
Titel | Wieze Van Roy, een bartafel, naar een ontwerp van Raymond VAN DOREN (1906-1991). Circa 1950. (H:69 x D:65 cm) |
Hoogte | 69 cm |
Diameter | 65 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 813 |
Lot nummer | 813 |
Lot ID | 18009 |
Oxidation and missing pieces to the enamel.
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 700