Een wit gouden ring met briljant geslepen stenen. Ringmaat 52. 18 kt. 3,28g.
Hamerprijs: € 450
Titel | Een wit gouden ring met briljant geslepen stenen. Ringmaat 52. 18 kt. 3,28g. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 705 |
Lot ID | 17995 |
Enkele stenen met lichte beschadiging.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250