Verras me
Terug naar account
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)

Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 300

Omschrijving van het lot


Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. 

Product details
Titel

Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)

Hoogte

34 cm

Diameter

22 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

534

Lot ID

17986

Conditie rapport


Polychrome: 

- Surface scratches. Several chips and missing pieces from the lid. Chip on the vase. 

Blue-White:

- There is a restoration to the lid of the pot. Surface scratches. 

Otherwise in our opinion in good condition.

Referenties


Detailfoto's


Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)
Twee Chinese gemberpotten met decor van figuren. Celadon en polychrome. 19de/20ste eeuw. (H:34 x D:22 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

AZIATISCH
Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500