Sitzendorf, een grote bruidskoets van Napoleon 1. Polychrome porselein. 20ste eeuw. (D:20 x W:67 x H:30 cm)
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Sitzendorf, een grote bruidskoets van Napoleon 1. Polychrome porselein. 20ste eeuw. (D:20 x W:67 x H:30 cm) |
Afmetingen | 20 x 67 x 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 128 |
Lot ID | 17956 |