Verras me
Terug naar account
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 280

Omschrijving van het lot


Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons.

Circa 1970.

Hoogte kandelaars: 69 cm. 

Product details
Titel

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)

Breedte/diepte

36 cm

Hoogte

60 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

772

Lot ID

17948

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970. (W:36 x H:60 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KLOKKEN / HORLOGES
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

KLOKKEN / HORLOGES
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KLOKKEN / HORLOGES
A Rotondo, Een driedelige schouwgarnituur in de stijl van Limoges en A.C.F. (L:16 x W:25,5 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200