Een antieke Russische icoon 'Drie Heilige Hierarchen van Orthodox Christendom', 19de eeuw. (W:26,5 x H:31 cm)

Hamerprijs: € 550

Een antieke Russische icoon 'Drie Heilige Hierarchen van Orthodox Christendom'

Heilige Basilus van Caesarea, Heilige Gregorius van Nazianzus, Johannes Chrysostomus.

19de eeuw.

26,5 cm

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

178

17932

Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon
Een antieke Russische icoon

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l’Oise (France)'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000