Een grote Russische icoon met afbeelding van Nicholaas van Myra. 19de eeuw. (W:38 x H:45 cm)

Hamerprijs: € 450

Een grote Russische icoon met afbeelding van Nicholaas van Myra. 19de eeuw.

38 cm

45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

180

17931

There is a restoration in the upper right corner.

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500