Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw. (D:15 x W:35 x H:49,5 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw. (D:15 x W:35 x H:49,5 cm) |
Afmetingen | 15 x 35 x 49,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 333 |
Lot ID | 17912 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400