Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:86 cm)

Hamerprijs: € 160

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schalen' voor Perignem.

Geglazuurde keramiek

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

Lengte

17 cm

86 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

413

17909

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200