"> ">
Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Le Tempête' gepatineerd brons. (D:24 x W:31 x H:63 cm)
Lot 057

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Le Tempête'

Gepatineerd brons op een draaisokkel.

Gemerkt 'Hors Concours' & 'Medialle D'honneur"

Mathurin MOREAU (1822-1912)

24 x 31 x 63 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

57

17884

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500