Titel | A collectie van 3 medailles: Officier, Commandeur van de 'Société des Arts, Sciences et Lettres'. (D:9 cm) |
Diameter | 9 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 820 |
Lot ID | 17875 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000