Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw. (D:13 x W:27 x H:40 cm)

Hamerprijs: € 200

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, tweede helft van de 19de eeuw.

13 x 27 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

765

17869

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw. (L:12 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw. (L:29 x W:55 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Zenith, een kartelklok. Hout met handgeschilderd decor, gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. (W:27 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons. (L:18 x W:33 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500