Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw. (D:13 x W:27 x H:40 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw. (D:13 x W:27 x H:40 cm) |
Afmetingen | 13 x 27 x 40 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 765 |
Lot ID | 17869 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250