Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw. (D:13 x W:27 x H:40 cm)

Hamerprijs: € 200

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, tweede helft van de 19de eeuw.

13 x 27 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

765

17869

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400