Verras me
Terug naar account
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)

Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. 

Melusines zijn feeën met een staart van een zeemeermin. Ze dragen een toorts afgewerkt met lotusbloem. 

Product details
Titel

Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)

Afmetingen

35 x 35 x 44 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

781

Lot ID

17855

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)
Een tafelkandelaar afgewerkt met 3 Mélusines, gepatineerd brons, 20ste eeuw. (D:35 x W:35 x H:44 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

VARIA
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VARIA
Een grote 'Humidor', wortelhout gemonteerd met messing. (L:34 x W:74 x H:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een 'Epergne' of "Tafel Middenstuk', brons en glazen trompetvazen. (H:71 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800