Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer. (D:27 x W:50 x H:61 cm)
Hamerprijs: € 850
Lucien GHOMRI (1949) |
Titel | Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer. (D:27 x W:50 x H:61 cm) |
Afmetingen | 27 x 50 x 61 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 10 |
Lot ID | 17841 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600