Een paar kerkkandelaars, brons in Art Deco stjil. 20ste eeuw. (H:27 x D:17,5 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een paar kerkkandelaars, brons in Art Deco stjil. 20ste eeuw. (H:27 x D:17,5 cm) |
Hoogte | 27 cm |
Diameter | 17,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 260 |
Lot ID | 17831 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300