14 bakvormen, bijgevoegd een suikerstrooier, koper. 19de/20ste eeuw. (H:9 x D:22 cm)
Hamerprijs: € 600
Titel | 14 bakvormen, bijgevoegd een suikerstrooier, koper. 19de/20ste eeuw. (H:9 x D:22 cm) |
Hoogte | 9 cm |
Diameter | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 822 |
Lot ID | 17829 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200