Charles CATTEAU (1880-1966) 'Paar Vazen' voor Boch Keramis, Decor 2763, model 1271. (H:22,5 x D:16,5 cm)
Hamerprijs: € 280
Charles CATTEAU (1880-1966) |
Titel | Charles CATTEAU (1880-1966) 'Paar Vazen' voor Boch Keramis, Decor 2763, model 1271. (H:22,5 x D:16,5 cm) |
Hoogte | 22,5 cm |
Diameter | 16,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 94 |
Lot ID | 17823 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300