Charles CATTEAU (1880-1966) 'Paar Vazen' voor Boch Keramis, Decor 2763, model 1271. (H:22,5 x D:16,5 cm)

Hamerprijs: € 280

Onderaan gemerkt Keramis, Made in Belgium. Niet gemerkt Charles Catteau, maar opgenomen in de oevrecatalogus 'Charles Catteau door Marc Pairon.'

Charles CATTEAU (1880-1966)

22,5 cm

16,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

94

17823

Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300