Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw. (D:20 x W:38 x H:12 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw. (D:20 x W:38 x H:12 cm) |
Afmetingen | 20 x 38 x 12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 832 |
Lot ID | 17816 |
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600