Paulo MARIONI (XX) 'Cyrano de Bergerac' polychrome terracotta. (D:23 x W:30 x H:66 cm)

Hamerprijs: € 300

Paulo MARIONI (XX) 'Cyrano de Bergerac'

Polychrome terracotta.

Not signed.

Paolo MARIONI (XX)

23 x 30 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

79

17793

Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)
Paulo MARIONI (XX)

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250