Titel | Een decoratieve Balinese danser, verguld metaal. 20ste eeuw. (W:50 x H:75 cm) |
Breedte/diepte | 50 cm |
Hoogte | 75 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 571 |
Lot ID | 17791 |
Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250