Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900. (D:17 x W:44 x H:63 cm)

Hamerprijs: € 320

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

17 x 44 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

766

17788

The clock is missing some pieces. Some indexes, a hand of the clock, a small chip to the front beak of the first bird.

Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000