C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930. (H:46 x D:32 cm)

Hamerprijs: € 950

C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.

Gechromeerd metaal met een doorzichtig en geel glazen lampenkap.

C.F. Otto MULLER (act.1930-?)

46 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

403

17782

Oxidation and chips to the glass.

C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)
C.F. Otto MULLER (act.1930-?)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Mado Nancy, vaas, pâte de verre. (H:30 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340