Een mechanische vogelkooi, automaat met muziekdoos. (H:28 x D:15,5 cm)
Hamerprijs: € 280
Titel | Een mechanische vogelkooi, automaat met muziekdoos. (H:28 x D:15,5 cm) |
Hoogte | 28 cm |
Diameter | 15,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 827 |
Lot ID | 17776 |
In good cosmetic condition. The mechanism has to be reviewed.
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600