Verras me
Terug naar account
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)

Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 200

Omschrijving van het lot


Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. 

Product details
Titel

Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)

Breedte/diepte

45 cm

Hoogte

60 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

654

Lot ID

17770

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)
Een kleine Venitiaanse muurspiegel, afgewerkt met blauwe bloemen. (W:45 x H:60 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een Relax zetel, bureaustoel en ottoman, Leder en hout, Chesterfield. (L:84 x W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500