Een antieke houtsculptuur van Jozef met kind, originele polychrmie. 19de eeuw. (H:87 cm)
Hamerprijs: € 380
Titel | Een antieke houtsculptuur van Jozef met kind, originele polychrmie. 19de eeuw. (H:87 cm) |
Hoogte | 87 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 475 |
Lot nummer | 279 |
Lot ID | 17764 |
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500